Poprowadź profesjonalny

Live na Facebooku

Dowiedz się jak prowadzić SKUTECZNE transmisje LIVE na Facebooku.

ZDJĘCIE W TLE DLA FACEBOOKA

mar 15, 2019 | Social Media

Aurelia ikona

Asia Bednarz

Bizneswoman, Lider, właścicielka firmy Social Media Expert, Blogerka, Autorka ebooków, kursów oraz szkoleniowiec. Od kilku lat zajmuję się Marketingiem Internetowym, automatyzacją biznesu oraz sprzedażą. Jestem specjalistą od Facebooka, Instagrama, Chatbotów oraz stron www. Z sukcesami doradzam innym jak efektywnie wykorzystać siłę mediów społecznościowych do budowania marki osobistej, relacji i komunikacji online, czyli rozwoju ich biznesów i marek. 

Jak myślisz ile razy można zrobić pierwsze dobre wrażenie na Facebooku? Tak! Tylko jeden raz ! Możemy wybrać tylko jedno zdjęcie, jedno ujęcie, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie i wyrazić siebie. Jakie powinno być?

Na materiał w tle warto wybrać coś co najbardziej zobrazuje czym się zajmujemy lub wokół czego będzie skupiona grupa fanów. 

Idealne zdjęcie w tle :

  • Powinno wyrażać to czym się zajmujesz
  • Twoje wartości, twój produkt, twój biznes, a przede wszystkim Ciebie
  • Powinno zawierać twoją twarz, twoją postać
  • Twoje imię
  • Maksimum 3 rzeczy opisujące czym się zajmujesz
  • Możesz również promować swoje produkty, swoją stronę www, eventy, swojego ebooka
  • Możesz napisać w jaki sposób jesteś w stanie pomóc drugiej osobie
  • Pamiętaj, aby zmieniać zdjęcie co 1-2 miesiące, aby pojawiły się na nim nowości

Przykładowa grafika:

Ważne przy tworzeniu grafiki jest to, aby dopasować ją i pod wersję mobilną i pod komputer. Musimy pamiętać o tym, aby po bokach zdjęcia zostawić trochę pustej przestrzeni, ponieważ jeśli umieścimy tam nasze zdjęcie to na komórce będzie przycięte i nie będzie to wyglądać atrakcyjnie. Zalecam, aby po dodaniu nowego zdjęcia w tle sprawdzić od razu jak to wygląda na telefonie.

PAMIĘTAJ o tym, żeby dodać opis do zdjęcia profilowego i zdjęcia w tle, ponieważ osoba która będzie przeglądała twoją stronę prawdopodobnie kliknie w któreś zdjęcie, tam możesz zamieścić jakieś swoje motto, opis czym się zajmujesz lub przekierowanie na stronę www.

Powyższe grafiki zostały wykonane przy użyciu Canvy –>  www.canva.com

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Social Media Marketing Asia Bednarz