Poprowadź profesjonalny

Live na Facebooku

Dowiedz się jak prowadzić SKUTECZNE transmisje LIVE na Facebooku.

KURS ONLINE – DLACZEGO MUSISZ GO MIEĆ?

lip 11, 2019 | Social Media

Aurelia ikona

Asia Bednarz

Bizneswoman, Lider, właścicielka firmy Social Media Expert, Blogerka, Autorka ebooków, kursów oraz szkoleniowiec. Od kilku lat zajmuję się Marketingiem Internetowym, automatyzacją biznesu oraz sprzedażą. Jestem specjalistą od Facebooka, Instagrama, Chatbotów oraz stron www. Z sukcesami doradzam innym jak efektywnie wykorzystać siłę mediów społecznościowych do budowania marki osobistej, relacji i komunikacji online, czyli rozwoju ich biznesów i marek. 

Kursy on-line to coraz modniejsza forma zdobywania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji… i nawet prowadzenia biznesu. A Ty masz już swój kurs online ? Dlaczego warto go stworzyć?

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO?

Ci, którzy mnie bliżej znają wiedzą, że w mojej głowie między pomysłem a jego realizacją często nie mija zbyt wiele czasu. Niektórzy nazywają to: “w gorącej wodzie kąpana”, ja wolę myśleć, że: “marzenia warto spełniać”. Tak było i tym razem. Któregoś dnia w mojej głowie zaświeciła myśl: a może by tak kurs online? 

Najpierw powstało kilka moich bezpłatnych e- booków “Jak wyznaczać cele tak, aby przybliżały nas do realizacji swoich marzeń” , “Jak stworzyć Fanpage na swoim FB i zbudować markę?”,  później pierwszy płatny e-book “Profesjonalny Fanpage – Rozwiń Swój Fanpage i Zarabiaj na nim!”.

W tym samym czasie raz w tygodniu prowadziłam i dalej prowadzę szkolenia dla firmy marketingu sieciowego, później pierwsze płatne konsultacje z zakresu Social Media. Jednocześnie cały czas odbywałam kursy i szkolenia, aby jeszcze więcej się nauczyć w tym zakresie. Nie jestem w stanie zliczyć ile godzin spędziłam na salach szkoleniowych.

Postanowiłam całą swoją wiedzę zamknąć na jednej platformie szkoleniowej i tak powstał kurs w modelu subskrybcyjnym “SOCIAL MEDIA EXPERT”. Razem ze mną krok po kroku możesz zbudować swoją markę online, docierać do nowych klientów oraz stworzyć swój pierwszy produkt i zacząć na nim zarabiać. Ten kurs jest podzielony na kilka modułów:

– Mistrz Grafiki

– PROfesjonalny PROfil Facebookowy

– Twój magnetyczny Fanpage

– Budowanie wizerunku poprzez transmisje live na Facebooku

– Chatbot – expresowe budowanie listy

– PROfesjonalny PROfil Instagramowy

– Skuteczne blogowanie

– Twój pierwszy własny produkt

– Wywiady z expertami z Online Marketingu

Jeżeli chcesz się nauczyć tego właśnie ode mnie to sprawdź wszystkie szczegóły TUTAJ.

Do przemyślenia! Jeszcze 10 lat temu nikt nie brałby na serio zawodu o nazwie Wirtualna Asystentka lub innej zdalnej pracy. Dzisiaj to dobrze rozwijający się biznes, a rynek posiada już kursy dla wirtualnych asystentów. Przy okazji moje dzieci pewnie będą pracować w zawodzie, który jeszcze nie istnieje.

EDUKACJA JAKĄ ZNAMY ZE SZKÓŁ NIE NADĄŻA

Czy zgodzisz się ze mną, że świat idzie bardzo szybko do przodu? Ilość informacji dookoła nas rośnie. Co chwile pojawiają się nowe rzeczy, nowe technologie. To wpływa na konieczność uzupełniania naszej wiedzy i zdobywania nowych umiejętności. Większość z nich potrzebujemy uzupełnić natychmiast. I gdzie szukamy takiej wiedzy? W internecie! E-bookach, forach, blogach, webinarach, szkoleniach i kursach online! Edukacja online natychmiast wypełnia lukę potrzeb, dostarcza szybkich i potrzebnych ludziom rozwiązań. Tu i teraz – natychmiast!

POTRZEBA SZYBKIEJ KONSUMPCJI TREŚCI

W wielu przypadkach nie mamy czasu lub zwyczajnie chęci tracić kilka lat życia na studia. Ponownie sytuację ratują kursy online! Dostęp do wiedzy z dowolnego miejsca na ziemi oraz z dowolnego urządzenia. Ludzie chcą szybko znaleźć odpowiedź na swoje problemy.

 

CZŁOWIEK CAŁY ŻYCIE SIĘ UCZY

To kolejny dowód na to, że twórcom kursów online nigdy nie zabraknie pracy. Jak się domyślasz w naszym świecie zmian nie możemy przestać się uczyć.

NOWE NAWYKI – KUPOWANIE PRZEZ INTERNET

Z roku na rok coraz więcej osób przenosi swoje zakupy do internetu, a to oznacza, że Twoi klienci są w internecie – to kolejny dowód na to, że warto tworzyć kursy online.

DOCHÓD PASYWNY

Wystarczy raz stworzyć kurs online, a będzie on przynosić nam dochody przez długie lata. Na dodatek nakład finansowy stworzenia kursu jest bardzo niski, tak na prawdę poświęcamy tylko swój czas na jego stworzenie.

POMAGANIE INNYM

Kurs online to sztuka pomagania innym ludziom osiągnąć pozytywne zmiany w swoim życiu, na dużą skalę. Pomaganie innym nadaje życiu głębszy sens i sprawia, że chce się żyć!

Kursy Online to dla mnie najlepsza praca na świecie! Nic tak nie łączy pasji do pomagania innym ludziom ze skalowanym biznesem, nowymi technologiami i dobrym marketingiem, powodzenia!

Nie trzeba być guru, żeby uczyć innych. Wystarczy mieć większe doświadczenie jak oni.


0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Social Media Marketing Asia Bednarz